Johann Elias Ridinger - Vzepnutí vlevo na zeď

Kolorovaná mědirytina. 46x36 cm. Signováno vpravo dole Joh.El.Ridinger. Rám,sklo.

Pozn.: rám i papír mírně poškozen

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

72432. Vzepnutí vlevo na zeď
Dražba ukončena:09.02.2022 22:14:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč