Johann Elias Ridinger - Štvanice na jelena

Mědirytina, 30X46 cm. Signováno vlevo dole Ridinger. Volný list nalepený na papíře.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

34430. Štvanice na jelena
Dražba ukončena:18.09.2019 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč