Johann Elias Ridinger - Srnec střelený vévodou z Würtenbergu r. 1730

Mědirytina, 36x27 cm, signováno vpravo dole Joh. El. Ridinger. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

31861. Srnec střelený vévodou z Würtenbergu r. 1730
Dražba ukončena:16.05.2019 19:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč