Johann Elias Ridinger - Nová jízdárna představuje správného jezdce

Kolorovaná mědirytina, 52x36 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: papír i rám mírně poškozen

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

72332. Nová jízdárna představuje správného jezdce
Zbývá:22 dnů, 2 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:28:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč