Johann Elias Ridinger - Nová jízdárna představuje správného jezdce

Kolorovaná mědirytina, 52x36 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: papír i rám mírně poškozen

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

72332. Nová jízdárna představuje správného jezdce
Dražba ukončena:09.02.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč