Johann Elias Ridinger - Kanec zastřelený vévodou z Würtenbergu v roce 1735

Mědirytina, 30x24 cm. Signováno dole Joh. El. Ridinger. Rám, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

73674. Kanec zastřelený vévodou z Würtenbergu v roce 1735
Dražba ukončena:17.03.2022 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč