Mědirytina, 30x24 cm. Signováno dole Joh. El. Ridinger. Rám, sklo.
Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1698, Ulm - 1767
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč