Johann Elias Ridinger - Jelen v říji

Mědirytina, 32x23 cm. Signováno vpravo dole v tisku J. E. Ridinger 1743. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

78062. Jelen v říji
Dražba ukončena:22.05.2022 20:59:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč