Johann Elias Ridinger - Jelen

Mědirytina, 35x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Joh. El. Ridinger. Rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

o autorovi: 1698, Ulm - 1767

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč

16257. Jelen
Dražba ukončena:15.02.2018 19:53:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč