Johann Daniel Holz - Pasoucí se kravky u řeky

Olej na plátně, 52x72 cm. Signováno vpravo dole Joh. D. Holz. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1867-1945
Německý malíř zvířat a krajin.

152506. Pasoucí se kravky u řeky
Dražba ukončena:28.01.2026 22:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 28.01.2026 19:33:22 10207
3 000 Kč 26.01.2026 8:37:24 4632