Johann Daniel Holz - Krávy u napajedla

Olej na plátně, 42x52 cm. Signováno vlevo dole Holz. Rámováno.

Nejdelší strana: 67 cm

o autorovi: 1867-1945
Německý malíř zvířat a krajin.

152481. Krávy u napajedla
Dražba ukončena:28.01.2026 22:13:43
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč