Kniha, 18x11 cm. Vydáno v Göttingen a Gotha, Johann Christian Dieterich, r. 1773. Ozdobné iniciály a ornamenty. 592 stran. Obsahuje 6 rozkládacích mědirytin. Celokožená zlacená vazba. Pozn: Mírně poškozeno.