Johann Baptista Homann - Království České

Kolorovaná mědirytina, 47x53 cm. Značeno v kartuši Homann. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1664 – 1724
Německý kartograf, rytec a vydavatel.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

59376. Království České
Dražba ukončena:12.05.2021 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč