Johann Baptista Homann - Konvolut 3 map ze začátku 18. století

Nejdelší strana: 55 cm

  1. Circuli Franconia – barevná mědirytina, ozdobná kartuše se zankem Bavorska vpravo nahoře, rozměry tisku 56x48 cm.
  2. Bavaria Circulus et Electoratus, ozdobná kartuše vpravo nahoře, rozměry tisku 57x48 cm.
  3. Theatrum Belli Rhenan,. Rýnsko, Alsasko a Lotrinsko, barevná mědirytina, dvě ozdobné kartuše, vydáno roku 1702.

Přeloženo. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1664 – 1724
Německý kartograf, rytec a vydavatel.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

99792. Konvolut 3 map ze začátku 18. století
Dražba ukončena:30.07.2023 21:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč