Johan Elias Ridinger - Kuna a lasička

Rytina, 35x27 cm, signováno vpravo dole Ridinger, rám, zaskleno.

1698, Ulm - 1767

Pozn.: Papír poškozen.

5365. Kuna a lasička
Dražba ukončena:28.09.2016 20:33:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč