Joan Miró - Za zrcadlem

Litografie, 31x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

42978. Za zrcadlem
Dražba ukončena:15.04.2020 21:23:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč