Joan Miró - Z Cyklu Revoluce II.

Litografie, 24x31 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Vydáno okolo roku 1980.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

78132. Z Cyklu Revoluce II.
Zbývá:18 dnů, 3 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 21.05.2022 20:32:10 10260