Joan Miró - Z cyklu Derriere le Miroir

Litografie, 33x27 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

23627. Z cyklu Derriere le Miroir
Dražba ukončena:31.10.2018 20:35:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč