Joan Miró - Toward the Left

Litografie, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Miró. Rám, sklo.

Pozn.: K dílu přiložen certifikát.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

20247. Toward the Left
Dražba ukončena:30.05.2018 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč