Joan Miró - Sola Rouge

Nejdelší strana: 64 cm

Litografie, 32x24 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

110085. Sola Rouge
Dražba ukončena:21.01.2024 20:40:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč