Joan Miró - Série Mallorca

Litografie, 64x55 cm. Signováno v tisku Miró. Plakát k výstavě. Volný list.

Pozn.: List zažloutlý.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

24446. Série Mallorca
Dražba ukončena:15.11.2018 18:13:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 14.11.2018 23:55:40 659
900 Kč 04.11.2018 0:03:23 51