Joan Miró

42907. Postava

popis: Litografie, 33x25 cm. Nesignováno. Volný list.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

dražba ukončena: 15.04.2020 19:53:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 20.03.2020 17:12:24 3999