Joan Miró - Noir

LItografie, 37x27 cm, signováno vpravo dole Miró, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

14532. Noir
Dražba ukončena:29.11.2017 19:13:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč