Joan Miró - Litographie originale VII., opus 863

Litografie, 32x49 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír editorem přeložen do formátu soupisu díla.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

32572. Litographie originale VII., opus 863
Dražba ukončena:30.05.2019 19:03:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč