Joan Miró - Litographie originale VII., opus 1043

Litografie, 31x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou Miro. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

32600. Litographie originale VII., opus 1043
Dražba ukončena:30.05.2019 19:31:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč