Joan Miró - Lithographie Originale II.

Litografie, 30x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou Miró. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiloženo osvědčení k dílu.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

33976. Lithographie Originale II.
Dražba ukončena:27.06.2019 19:18:09
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 800 Kč