Joan Miró - Kompozice

Litografie, 37x27 cm. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

32326. Kompozice
Dražba ukončena:29.05.2019 19:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč