Joan Miró - Kompozice

Litografie, 30x22 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

26506. Kompozice
Dražba ukončena:16.01.2019 21:57:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč