Joan Miró - Kompozice

Litografie, 26x55 cm. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír vprostřed dříve přeložen.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

22464. Kompozice
Dražba ukončena:26.09.2018 21:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč