Joan Miró - Kompozice

Litografie, 58x35 cm. Nesignováno. Plexisklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

18989. Kompozice
Dražba ukončena:16.05.2018 19:21:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč