Joan Miró - Galerie Maeght, Paris

Litografie, 80x56 cm, signováno dole uprostřed Miró, rám, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

11922. Galerie Maeght, Paris
Dražba ukončena:29.06.2017 18:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč