Joan Miró - Barevná kompozice

Litografie, 38x60 cm. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

52638. Barevná kompozice
Dražba ukončena:12.11.2020 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč