Litografie, 37x55 cm. Signováno vlevo dole Miro. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Majitelé zakoupili dílo v Pařížské galerii Maeght v roce 1951 u příležitosti výstavy Miroovy výstavy. Signováno ne rukou autora.
o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.