Joan Miró - Abstrakce

Litografie, 37x55 cm. Signováno vlevo dole Miro. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Majitelé zakoupili dílo v Pařížské galerii Maeght v roce 1951 u příležitosti výstavy Miroovy výstavy. Signováno ne rukou autora.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

43935. Abstrakce
Dražba ukončena:30.04.2020 20:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč