Joan Miró - Abstrakce

Litografie, 30x22cm. Nesignováno. Rám,pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

302812. Abstrakce
Dražba ukončena:22.12.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč