Joan Miró - Abstrakce

Litografie, 32x25 cm. Signováno vpravo dole v tisku Miró. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

17305. Abstrakce
Dražba ukončena:28.03.2018 21:42:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč