Joan Miró - Abstrakce

Litografie, 50x33 cm. Nesignováno. Plexisklo.

o autorovi: 1893-1983
Katalánský malíř a sochař.

94492. Abstrakce
Dražba ukončena:07.05.2023 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč