J.M.V.D. Pol

60783. Matterhorn

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole J.M.V.D. Pol. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:57:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč