J.Meisel

302563. Lyžování v horách

popis: Olej na kartonu. 40x50cm. Signováno vpravo dole J.Meisel. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 09.12.2019 20:05:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 05.12.2019 22:08:47 3736