J. Kučera - Únos

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole J. Kučera. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

J. Kučera
67938. Únos
Dražba ukončena:24.10.2021 21:24:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč