Olej na kartonu, 23x34 cm. Signováno vpravo dole Jizerský. Rámováno.
o autorovi: 5.10.1892 Benátky na Jizerou
První vzdělání získal u Bedřicha Kavánka. Poté studoval v Praze u F. Kavána a M. Pirnera. Další studium v Lipsku u prof. Grusse. Věnoval se krajinomalbě, portrétům a k oblíbeným tématům patřili zvěř a koně.
Vystavoval v Mariánských Lázních, v Karlových Varech, v Hradci a Praze. Byl členem Výtvarnické družiny v Praze.