Neznámý autor - Zelené útesy

Olej na kartonu, 70x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Neznámý autor
120413. Zelené útesy
Dražba ukončena:21.07.2024 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč
Chcete prodat podobný obraz?