Jitka Válová - Kameny

Suchá jehla, 20x30 cm, signováno vpravo dole J. Válová, paspartováno.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1922-2011
Narodila se v Kladně. Studovala nejprve rytectví v Železném Brodě, poté v Praze UMPRUM u prof. Filly. Ve své tvorbě se zaměřila na figurální malbu, kde zobrazovala pohyb, vztahy, nálady, často ve vyhrocených situacích. Její život i tvorba byly úzce spjaty se sestrou - dvojčetem Květou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

13959. Kameny
Dražba ukončena:15.11.2017 18:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč