Jitka Forejtová - Miska

Opalizované zelené sklo, výška 5 cm. Signováno Jitka Forejtová 1988.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jitka Forejtová
305567. Miska
Dražba ukončena:16.07.2020 20:09:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč