Kombinovaná technika, koláž, 36x47 cm, signováno vpravo dole Kolínská 1960, rám, pasparta, zaskleno.
1930, Praha - 1992, Praha
Studentka AVU (prof. V. Sychra a V. Pukl). Věnovala se převážně ilustrační činnosti (dětské knihy). Účastnila se mnoha výstav doma i zahraničí.
Pozn.: Rám mírně poškozen.