Koláž, 32x23 cm. Signováno vpravo dole Palková 94. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1949
Grafička, designérka, fotografka. Věnuje se knižní a novinové ilustraci, kreslenému humoru, šperku, grafickému designu, výtvarné a reportážní fotografii. Je členkou Asociace užité grafiky.