Jiřina Wilma Palková - Alegorie hudby

Koláž, 32x23 cm. Signováno vpravo dole Palková 94. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1949
Grafička, designérka, fotografka. Věnuje se knižní a novinové ilustraci, kreslenému humoru, šperku, grafickému designu, výtvarné a reportážní fotografii. Je členkou Asociace užité grafiky.

84390. Alegorie hudby
Dražba ukončena:13.10.2022 20:20:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.10.2022 20:17:31 230