Jiřina Olivová - Cesta mezi stromy

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 62x52 cm. Signováno vpravo dole J. Olivová. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

doporučujeme
130020. Cesta mezi stromy
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.12.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč