Jiří Židlický - Vysoká v lese

Olej na kartonu, 24x18 cm. Signováno vlevo dole Židlický. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

53563. Vysoká v lese
Dražba ukončena:16.12.2020 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč