Jiří Židlický

61016. Výhled z Pancíře

popis: Akvarel na papíře, 46x58 cm. Monogramováno vpravo dole J.Ž. 32 Pancíř. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč