Jiří Židlický - Tetřívci

Detail položky

Detail položky

Kresba, 49x42 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 70 cm

 

o autorovi: 1895 - 1950
Narodil se v Novém Městě na Moravě. Studoval v Praze ČVUT a soukromě malířství u F. Engelmüllera a grafiku u B. Klimeše-Koziny. Ve své tvorbě se věnoval malbě lesních interiérů a zvěře, vytvořil také řadu ilustrací a exlibris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

vydraženo
121333. Tetřívci
Dražba ukončena:28.08.2024 22:18:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
10 000 Kč limit (28.08.2024 22:15:43) 447
9 500 Kč 28.08.2024 22:15:44 14243
9 000 Kč limit (28.08.2024 22:13:29) 447
8 500 Kč limit (28.08.2024 22:13:28) 14243
7 500 Kč limit (28.08.2024 22:11:19) 447
7 000 Kč 28.08.2024 22:11:20 14243
6 500 Kč limit (28.08.2024 21:49:33) 447
6 000 Kč 28.08.2024 21:49:34 15681
5 500 Kč limit (28.08.2024 21:32:55) 447
5 000 Kč limit (28.08.2024 21:32:54) 1988
4 000 Kč limit (28.08.2024 15:14:26) 1988
3 900 Kč 28.08.2024 15:14:27 15681
3 800 Kč limit (27.08.2024 8:17:59) 1988
3 700 Kč 27.08.2024 8:18:00 14243
3 600 Kč limit (26.08.2024 19:48:56) 1988
3 500 Kč 26.08.2024 19:48:57 12322
3 400 Kč 26.08.2024 15:22:05 1988
3 300 Kč 24.08.2024 10:13:51 12322
3 200 Kč limit (24.08.2024 10:13:45) 14317
3 100 Kč 24.08.2024 10:13:46 12322
3 000 Kč limit (23.08.2024 14:33:45) 14317