Jiří Židlický - Srnec na stráni

Kresba, 50x43 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

89678. Srnec na stráni
Dražba ukončena:22.02.2023 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč