Jiří Židlický - Srnec

Kresba, 37x27 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

101655. Srnec
Dražba ukončena:10.09.2023 20:06:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč