Jiří Židlický - Rozvodněný potok

Kombinovaná technika, 55x46 cm. Signováno vpravo dole Židlický. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

59809. Rozvodněný potok
Dražba ukončena:26.05.2021 20:15:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč